Grupa kapitałowa TETA


Grupa Kapitałowa TETA

Od 2007 r. TETA SA tworzy trzon Grupy UNIT4 TETA. W jej skład wchodzą trzy inne polskie spółki:
InsERT Sp. z o.o, UNIT4 Software  Engineering Sp. z o.o. oraz UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS Sp. z o.o. W maju 2008 r. do Grupy Kapitałowej dołączyła też pierwsza firma zagraniczna – węgierska spółka VT-Soft Kft.

UNIT4 TETA SA jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych dostawców oprogramowania biznesowego w Polsce. Firma działa na rynku od ponad 23 lat. Jej misją jest doskonalenie procesów zarządzania poprzez rozwijanie i wdrażanie zaawansowanych systemów informatycznych. Wsparciem strategii TETY jest partnerska współpraca z czołowymi dostawcami technologii i rozwiązań IT oraz instytucjami naukowymi. Wzajemna wymiana wiedzy pozwala dostarczać Klientom zaawansowane merytorycznie i technologicznie rozwiązania. Zapewnia również nieustanny rozwój spółki.

UNIT4 TETA HR CENTER, jest Spółką zajmującą się usługami outsourcingu kadrowo- płacowego; dzierżawy systemu kadrowo-płacowego TETA Personel. net oraz internetowej platformy samoobsługowej HRM; utrzymywania systemów TETA oraz szkoleń otwartych, związanych głównie z tematyką informatyczną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obszarze wdrażania rozwiązań HR, dostępowi do najnowszych technologii informatycznych oraz ścisłemu związkowi z producentem oprogramowania, oferujemy, na korzystnych warunkach, najwyższej jakości usługi.

Spółka UNIT4 TETA BI Center wchodzi w skład grupy kapitałowej TETA. Jej działalność polega na produkcji oprogramowania wspierającego procesy budżetowania, controllingu i analizy finansowej, przeznaczonego w szczególności dla średnich i dużych firm. Jej celem jest zapewnienie klientom profesjonalnego narzędzia, dzięki któremu proces projektowania i wdrażania systemów budżetowania  stanie się łatwy i przejrzysty, co w efekcie doprowadzi do optymalizacji kosztów i sprawniejszego wykorzystania zasobów finansowych. Rozwiązania TETA BIC usprawnią także działania związane z controllingiem, raportowaniem i dokonywaniem analiz.


InsERT jest dostawcą oprogramowania dla małych i średnich firm. Firma powstała we Wrocławiu w maju 1992 roku. W Polsce od kilku lat jest liderem pod względem sprzedanych licencji na rynku oprogramowania w swoim segmencie rynku. Strategia Insertu polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które jednocześnie są przyjazne w użytkowaniu i na tyle uniwersalne, że mogą spełnić wymagania bardzo różnych odbiorców.

Firma konsultingowo-wdrożeniowa. Specjalizuje się w projektowaniu i analizie procesów oraz przepływie informacji w organizacji. Pyton Management oferuje wsparcie w restrukturyzacji zarządzania informacją i wiedzą w przedsiębiorstwie, wdraża systemy zarządzania wiedzą, treścią i szkoleniami oraz systemy zarządzania jakością ISO. Spółka posiada certyfikat ISO 9001:2001.

Węgierska firma informatyczna powstała w 1989 roku. . Główne obszary działania VT-Soft obejmują tworzenie i wdrażanie systemów zarządzania zasobami ludzkimi, związane z tym usługi (doradztwo, wdrożenie, szkolenia i serwis) oraz outsourcing procesów HR. Warto dodać, że firma znajduje się w ścisłej czołówce węgierskich przedsiębiorstw świadczących usługi tego typu. VT-SOFT posiada certyfikaty ISO-9001:2000 oraz ISO/IEC 27001:2005.


powrótdo góry
UNIT4 BUSINESS SOLUTIONS Sp. z o.o. oferuje m.in.: payroll, kadry i płace, usługi HR, rozliczanie delegacji, zarządzanie zasobami ludzkimi. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

projekt i realizacja: ibero - agencja interaktywna